O MNĚ

Zdravím všechny nové návštěvníky :)
V tomto článku bych se vám chtěla představit. Pokud na mě budete mít další dotaz, můžete mě kontaktovat na jakékoli sociální síti nebo dole v komentářích. Ale předem musím upozornit, že je mnoho informací, které si raději nechávám pro sebe, takže kdybych vám náhodou neodpověděla, tak se nezlobte :)

Jmenuji se Naneta (ale nechávám si přezdívat Nany). Narodila jsem se ve znamení býka a neuvěřitelně mě to vystihuje. Jsem introvertní povahy, ale nejsem za to moc ráda, protože mi to denně komplikuje život. Dokážu pořádně vybuchnout, ale musí pro to být opravdový důvod. Když udělám chybu, tak ji umím přiznat a nesnáším lidi, co to neumí a dál se hádají do krve. Jsem neuvěřitelně netrpělivá, ale když mám jasně daný cíl, jdu si za ním, i kdyby to mělo trvat 100 let. Mezi mé nejlepší vlastnosti bych zařadila to, že jsem hodně upřímná. Nesnáším pomlouvání, a pokud o někom říkám nepěkné věci, buďte si jistí, že jsem to tomu člověku už dávno řekla do očí. Lidé říkají, že jsem nejlepší posluchač široko daleko, umím držet jazyk za zuby, takže jestli u mě není vaše tajemství v bezpečí, tak fakt nevím. 

Aktuálně jsem na osmiletém gymplu, této volby nelituji, automaticky počítám s tím, že bych chtěla na vysokou, nejlépe spojenou s právy či žurnalistikou. Těžko říct, jak mi to vyjde, ale jsou to věci, které mě ještě společně s historií zajímají, proto to nechávám volně plynout. 

Vůbec netuším, jestli bych se označila za líného nebo akčního člověka. Mám ráda svůj klid a válení v posteli s knížkou či notebookem, na druhou stranu ráda sportuju, cvičím, jezdím na skatu a longu a jezdím na koni. Také miluji tanec, dříve jsem tancovala hip hop ve skupině, dnes jen v domácím prostředí, beru to jako formu sebevyjádření.

Jelikož je tento blog částečně o kosmetice, nemohu vynechat moji makeupovou historii. Přibližně ve 12 letech jsem se začala decentně líčit, ale čím jsem starší, tím se maluji méně. Většinu roku mě uvidíte bez řasenky, ale pokud je nějaká příležitost, ráda se výrazně nalíčím, vyzkouším nové techniky a barvy. Líčení je můj koníček, ale brzy jsem se naučila, že to není všechno, že se člověk má mít rád se svými nedokonalostmi i bez makeupu.

Myslím, že blog toho o mě říká více, než se může z počátku zdát, mám pocit, že mě pravidelní návštěvníci znají snad lépe, než mí přátelé :) 

Mějte se krásně a myslete pozitivně!