O BLOGU

Zdravím všechny nové návštěvníky :) 
V tomto článku bych vám pomocí krátkého rozhovoru chtěla představit svůj blog. Budou zde nejčastější dotazy. Pokud byste odpověď na ten svůj nenašli, stačí napsat do komentářů, či mě kontaktovat na jakékoli sociální síti.

Na co je tvůj blog zaměřený?
Už od začátku je můj blog taková všehochuť. Hodně ráda píšu články ze života, ale najde se tu i mnoho recenzí, ať už na kosmetiku nebo knihy, úvahy a rozhodně se nebráním ani článkům s fotkami. Myslím, že si tu každý něco najde :)

Kdy byl blog založen?
Ačkoliv jsem na tomto blogu před jeho "představením" pracovala dlouho, tak bych za datum založení pokládala 11. květen 2016 (aneb den mých patnáctých narozenin). Nicméně je nutné dodat, že tento blog je jen přestup ze starého, který najdete na této adrese. Starý blog jsem si založila již roku 2010, konkrétně 20. srpna. 

Proč jsi se rozhodla pro změnu hostingu?
Už dlouho jsem měla v hlavě myšlenku, že bych si nechala udělat doménu. Neměla bych problém udělat ji ze starého blogu, ale mělo to jeden háček - nebyla jsem úplně spokojená s názvem (ono není divu, když jsem ho vymýšlela v devíti letech). Proto jsem se rozhodla, že název změním. Ačkoliv jsem na hostingu blog.cz byla moc spokojená, rozhodla jsem se využít blogger. Když se na to nyní dívám s odstupem času, změny vůbec nelituji, mám pocit, že bych sem dříve nebo později stejně přešla. 

Bude starý blog dále existovat, nebo ho smažeš?
Nic se mazat nebude. Ten blog je skoro polovina mého života. A hlavně si chci uchovat své staré články. Občas si je z nostalgie pročítám, ale někdy na ně i zpětně odkazuji.

Jak dlouho pracuješ na blogu, kolik času mu denně věnuješ?
Dříve jsem na něj měla hodně času, třeba i 6 hodin, ale za poslední dobu mi přibylo tolik zájmů, že jsem ráda, když se na blog dostanu aspoň párkrát do týdne. Dávno jsem už ale upustila od názoru, že dobrý bloger musí vydávat články často, dávám přednost kvalitě před kvantitou. 

Má tvůj blog nějaký systém, co se vycházení článků a videí týče?
Dříve byl blog jeden velký organizovaný systém na milionu bločkách. Dnes jde o koníček, kterému se věnuji podle toho, kdy mám čas. 

Jaké jsou do budoucna tvé cíle (s blogem)?
Já osobně jsem si své cíle už dávno splnila. Na počítadle jsem už dávno přesáhla 100 000 návštěvníků, na youtube jsem dosáhla 2 000 odběratel, myslím si, že to není vůbec špatné. Samozřejmě bych se chtěla dál posouvat, trochu se vypracovat apod., chtěla bych začít psát i jinde, než na této stránce, těžko říct, jak to dopadne, každopádně s aktuálním stavem jsem nadmíru spokojená.